Kuzo

Kuzo

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Aparaty EKG – www.lux.olsztyn.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Fotele ginekologiczne – LUX OLSZTYN - http://www.lux.olsztyn.pl
Nasze firmy serwisowe posiada autoryzację wiodących producentów do robienia przeglądów technicznych jak i serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu medycznego. Usługi świadczone przez naszą działalność skalują się najwyższą jakością gwarantowaną przez wewnętrzne audyty według systemu kontroli jakości, jak i konkurencyjnością dzięki utrzymaniu statusu niezależnego ośrodka techniki medycznej. Dzięki licznej, wykształconej grupie naprawczej jesteśmy wstanie objąć opieką techniczną prawie każdy sprzęt. Naszym komsumentom oferujemy wybór między akcesoriami oryginalnymi i zamiennikami. Nasza firma oferuje: Naprawa aparatury medycznej, Przeglądy techniczne, Instalację, demontaż oraz modernizacja aparatury, Ocena i przekazywanie orzeczeń dokumentacyjnych sprzętu, Pomoc przy zakupie, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, wycenianie urządzeń, Wystawianie dokumentów technicznych. Istnieje również możliwość umówienia na spotkanie celem określenia potrzeb serwisowych oraz sporządzenie umowy całkowitej opieki technicznej nad całościowym asortymentrm placówek szpitalnych. Każda umowa sporządzana jest odrębnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb i założeń.
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-transportowo-kapielowe
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-okulistyczno-laryngologiczny
http://www.lux.olsztyn.pl/szafy-lekarskie
Wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne. Inhalatory- nebulizatory i podobny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ssaki pracuje bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy bezwzględnie uważać na poprawne założenie zatyczki, gdyż psiada ona elektryczne zabezpieczenie przed przepełnieniem naczynia i zalaniem pompy ssącej innymi płynami. Jeżeli obudowa urządzenia ulegnie zabrudzeniu, można ją czyścić łagodnym środkiem myjącym, lub zdezynfekować. Należy uważać, aby do urządzenia obudowy nie dostał się płyn ani woda. Prowadzimy pełen serwis i opiekę nad handlowanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy licencjonowanym serwisem czołowych producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że asortymenty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają orginalne atesty i maksymalną gwarancję producenta.
http://www.lux.olsztyn.pl/stojak-na-kroplowke
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-do-chemioterapii-i-hematologii
http://www.lux.olsztyn.pl/komory-do-przechowywania-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/lampy-bakteriobojcze

Znamy dwa podstawowe rodzaje lamp:
Pierwszy typ to przepływowe lampy bakteriobójcze. Za ich pośrednictwem dezynfekcja powietrza odbywa się wewnątrz zamkniętej komory. Niebezpieczne promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz oraz jest w zupełności bezpieczne dla życia a także zdrowia ludzi i zwierząt. W tego typu lampach skażone powietrze zasysane jest przez wentylator do środka komory dezynfekcyjnej, później przechodzi przez filtr, który zatrzymuje kurz, pył oraz inne drobnoustroje.
Lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania to drugi typ. W tym przypadku świetlówka rozprowadzająca promieniowanie bakteriobójcze jest widoczna i nie powinna być stosowana w obecności ludzi.
kardiomonitory
aparaty ekg
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ktg
http://www.lux.olsztyn.pl/defibrylator
www.euro-medical.com.pl - OFERUJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty USG i Spirometry oraz Holtery ciśnienia, Aparaty AMBU a także Sprzęt medyczny: Wózki reanimacyjne i Wózki do przewozu zwłok a także Fotele ginekologiczne, Fotele do pobierania krwii oraz Szafy lekarskie – Zachęcamy

koncentratory tlenu
chłodziarka farmaceutyczna
lampy zabiegowe
Badanie to popularnie nazywane jest holterem ciśnienia, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody stałego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego zrobienia zapisu EKG.
Holter ciśnienia, choć jest badaniem małoinwazyjnym, to jednak z uwagi na długotrwałość, ograniczoną dostępność i pewną niedogodność dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w określonych sytuacjach. Technika badania jest taka sama jak w automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przymocowany do paska dokonuje pomiarów wielokrotnie w ciągu doby (zwykle co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://www.lux.olsztyn.pl/spirometry
http://www.lux.olsztyn.pl/ssaki-medyczne
http://www.lux.olsztyn.pl/pompy-infuzyjne
Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od kilku lat. Wiemy, że jakość oferowanego przez nas sprzętu jest wysoka gdyż ciągle widzimy powracających zleceniodawców do naszych sklepów z wyposażeniem.

Website URL: